LADING

Ako si užiť kúpeľ spolu s ním? + SÚŤAŽ!!!

Atoderm_Oleje.jpg

Kúpeľ je vážne super! Bublinky, nádherná vôňa, tlmené osvetlenie, pohoda, najlepšie s obľúbenou hudbou. Dokonalý relax, ktorý dokáže zmyť sivosť zimných dní a poteší aj ubolenú dušu. Lenže aj táto super idylka má malý háčik... Viete aký? Ak nie určite čítajte ďalej a nezabudnite aj súťažiť o skvelé ceny!


Pridlhé máčanie sa v teplej vode nesvedčí žiadnej pokožke, a už vôbec nie suchej a citlivej. Čo s tým? Vzdať sa tohto božského pôžitku, jednej z radostí chladných dní? Ani za nič. Takže odznova. Nádherná vôňa, tlmené osvetlenie, pohoda a obľúbená hudba zostávajú. Tešíte sa? My áno. A teraz príde to najlepšie. Potešenie pre každú pokožku, špeciálne pre suchú – sprchový olej. A nie hocijaký, ale od našej obľúbenej spoločnosti Bioderma. Atoderm sprchový olej je lahôdkou, ktorý keď pocítite na vlastnej koži, iný už nebude chcieť. A viete, čo je na tom najlepšie, že si ho môžete pridať aj do kúpeľa. Ste rady? My nesmierne. Už žiadne kompromisy medzi potešením a zdravím pokožky. S novinkou Bioderma


Atoderm Sprchový olej je dovolené všetko. Rýchlovka v sprche i maznanie vo vani. Tento tekutý poklad perfektne čistí, vyživuje, zvláčňuje, ošetruje a chráni. Unikátny patent Skin Barrier Therapy® chráni suchú pokožku pred podráždením a prípadným zápalom. Čo viac si môžete želať? Už len nejakého fešáka, ktorý vám umyje chrbát, pretože žiadne miesto na vašom tele si nezaslúži zostať bez povšimnutia, keď si vyberiete Atoderm Sprchový Olej.


+ SŮŤAŽ

5 výhercov odmeníme luxusným Atoderm Sprchovým olejom 200ml.  

Súťaž trvala do 1.3.2016 a súťažná otázka znela:

Koľko členov má rodina Rosemontových, ktorá sa vybrala spoločne s Biodermou do Laponska do extrémnych zimných podmienok?          

Správnu odpoveď ste mohli nájsť na: http://www.bioderma-sk.com/skinbodyguardGratulujeme výhercom:
Anita K., Krupina,
Ela W., Bratislava
Katka V., Štrba
Ivana H., Trenčianske Stankovce
Vera K., Zvolen 

Podobné články