LADING

FOTO STORY: GUMÁKY DO DAŽĎA

DSC_2685.jpg

Aprílové počasie je nevyspytateľné a nie je naozaj nič výnimočné ak sa jeden deň opaľujete a ten druhý to vyzerá na snehové prehánky. Tento mesiac patrí medzi tie kedy najviac prší, no vydržať s malým rebelom doma je takmer nemožné. Odkedy začal sám behať, sme doma len keď spinká a tak sa náš šatník postupne rozrastá a prirodzene sa rozdelil na dva druhy oblečenia - štýlové a to funkčné Úžasný Dnes Vám priblížeme to funkčné, na ktoré nedáme dopustiť najmä pri dlhých prechádzkach a naháňačkach za kačicami. Základom sú pohodlné gumáky, ktoré odolajú vode, blatu aj kamienkom a tiež nepremokavá bunda. Nech sa páči inšpirujte sa:

MATIAS:
Žltý pogumovaný trenčkot: Marks&Spencer, Sivé tepláky: Lupilu, Pásikavé gumáčiky: Tchibo, Hviezdičková čiapka: H&M, kočík so žltou strieškou: Bugaboo (všimnite si skvelú vychytávku "úchytku" na ruku, aby Vám kočík pri sms-kovaní neušiel, ja využívam vo veľkom Prekvapený )

MAMA:
Žltá parka: Zara, Sveter s hviezdičkami: Lindex, Tmavomodré džínsy: Mango, Ruksak aj gumáky: CCC topánky, okuliare: Ray-Ban

Foto: Matúš Hybben

DSC_2665.jpg
DSC_2612.jpg
DSC_2634.jpg
DSC_2688.jpg
DSC_2653.jpg
DSC_2697.jpg
DSC_2716.jpg
DSC_2692.jpg
DSC_2609.jpg
DSC_2711.jpg
DSC_2722.jpg

Podobné články