LADING

FOTO STORY: V teplákoch o predsudkoch..

MHF_4598.jpg

Sú všade. Okolo a hlavne v nás, hlboko zakorenené, tak, že ani o nich nevieme. Robia život čierno-biely a zbytočne komplikovaný. Nie tepláky, ale predsudky Úžasný Tie sú normou, ktorá prikazuje čo je „normálne“ a čo nie. Vznikajú ako názorová „nesloboda“ keď si začneme nevedomky osvojovať názory iných, blízkych, médií, spoločnosti, či osobných autorít. Máme na to celý život, takže sa postupne stávame majstrami v predsudkoch.  Viete ako spoznáte, že ich máte? Jednoducho. Sú napríklad hlavným zdrojom nedôvery k cudzím ľudom či situáciám.

...stretávam sa s tým dennodenne. Či už kôli blogovaniu, keď neustále obhajujem to, že „vystavujem“ vlastné dieťa, svoj život, manžela a počúvam katastrofické scénare čo všetko sa môže stať, alebo pri hodnotení mojej práce módnej stylistky, ktorá sa niekomu zdá neadekvátna doktorandskému vzdelaniu. Neviem z čoho ľudia vychádzajú, no sú to opäť len predsudky. Keďže sa snažím byť najmä HAPPY, riadim sa len sebou. A tak som si nedávno vyčesala neadekvátne dva copy, obliekla do teplákov celú rodinku, vzala kolobežku a šup okuknúť vynovený Starý most, ktorý práve otvárali..čo poviete, zladili sme sa k nemu?


Mirka: Svetlomodré džínsy a kabelka: Reserved, Čierny svetrík a slnečné okuliare: Zara, Tenisky: Adidas by Rita Ora 

Matias: Čierno-sivé tepláky, čiapka a vesta: Mirau, Body: H&M, Slnečné okuliare: Lindex, Modré, kožené tenisky na suchý zips: Little Blue Lamb, kolobežka: Puki 

Martin: Tepláková súprava: Nebbia, Okuliare: Ray-Ban, Tenisky: Reserved

foto: Matúš Hybben 

MHF_4500.jpg
MHF_4507.jpg
MHF_4484.jpg
MHF_4512.jpg
MHF_4548.jpg
MHF_4539.jpg
MHF_4521.jpg
most_Novy.jpg
MHF_4559.jpg
MHF_4599.jpg
MHF_4588.jpg

Podobné články