LADING

Priam dokonalé spanie pre dieťa...

DSC_1241-resized.jpg

Príchodom druhého bábätka sa mnoho vecí v živote rodiny zmení. U nás to bude minimálne spoločné spanie... Keďže Matiasa sa nám do dnešného dňa nepodarilo odsťahovať z našej postele do detskej postieľky, hľadáme spôsoby ako ho k tomu motivovať. Od narodenia bojuje voči akýmkoľvek pokusom o separáciu a nefunguje na neho vôôôôbec nič, verte mi! Nedávno vo mne skrsla myšlienka, že keď sa mu bude jeho postieľka viac páčiť, možno pôjde aj dobrovoľne.

...a tak som prelúskala množstvo e-shopov, katalógov, kamenných predajní a hľadala niečo decentné, milé, nie gýčové, no a zároveň príjemné na dotyk a ľahké na údržbu. Úloha nadľudská. No nakoniec sa podarilo a našla som čo som hľadala v predajni Babyprestige v Bory Mall, konkrétne ide o holandskú značku Baby"s only. Všetko od nich je štrikované a ich dekory sú fakt nenormálne. Dlho som váhala medzi rôznymi štýlmi, produktami a farbami. Čoskoro Vám ukážem čo a ako som vymyslela, no a najmä, či to na Matiasa zafungovalo. Smejúci sa


PS: Predajňa Babyprestige (kde vznikli tieto fotky) otvára rovnako nádhernú a štýlovú predajňu v Prahe, takže aj české mamičky budú môcť čoskoro omrknúť tieto nenapodobiteľné veci, ktoré nikde inde nekúpite!

DSC_1262-resized.jpg
babyprestige.jpg
DSC_1237-resized.jpg
DSC_1187-resized.jpg
DSC_1178-resized.jpg
DSC_1205-resized.jpg
baby - kópia.jpg

Podobné články