LADING

O mne

miroslava dobis michalkova

Vitajte! Ocitli ste sa v mojom paralelnom, či skôr blogovom živote, ktorý mapuje ten reálny a prežívam ho takmer rovnako intenzívne. Som vo veku presne medzi tridsiatkou a štyridsiatkou, profesne stylistka a módna redaktorka na materskej, takže de facto vyťažená mama dvoch malých nezbedníkov. 

... taká tá typicky rozbehaná, veľmi aktívna, všestranná mama, čo má vždy čo robiť, sršiaca „čudnými“ nápadmi a nekonečnou energiou. Milujúca ľudí, nové výzvy, zmenu, letný večer, rannú kávu, knihy, fotenie, manžela...a svoje deti! Vďaka nim som veľmi prirodzene prešla od stylingu dospelých k tomu detskému a musím povedať, že po počiatočných rozpakoch som sa v tom ozaj našla. Kôli blogu som si tiež splnila dávny sen a začala fotiť. Kombinácia mojich detí, stylingu a fotenia mi prináša veľkú radosť a naplnenie. Verím, že Vás budú fotografie, články aj príspevky tiež baviť, zaujímať a inšpirovať, veď robím to zo srdca a aj pre Vás!

PS: Ak občas prehnane mudrujem, odpusťe mi, no je to niečo čo mi ozaj ide. Veď mám na to aj papier, som doktorka filozofie...

Mirka Dobiš